outlet

Naše prodejna v Ústí nad Labem

Adresa

Revoluční 2732/9, 400 01 Ústí nad Labem - město

(ve 2. patře OD Labe)

Otevírací doba

PO-PÁ: 9:00 - 17:00 hod.
SO: 9:00 - 13:00 hod.

Kontakt

Telefon: +420 475 200 876; +420 777 480 159

Email: info@sobnabytek.cz

Vítáme Vás v Ústí nad Labem! I v hlavním městě Ústeckého kraje naleznete Naše;i prodejnu. Nachází se v samém centru Ústí nad Labem, a to v Obchodním domě Labe, které najdete hned naproti OC Forum. Obchodní dům Labe je v provozu již od roku 1974, což už je pěkná řádka let. Postupem času byl modernizován až do podoby, kterou můžeme vidět dnes. Prodejna SOB Nábytku se nachází ve 2. patře, kam se dostanete pomocí eskalátorů, ať už z vchodu od OC Forum, nebo z ulice Revoluční. Dostupnost prodejny je vzhledem k její poloze výtečná, neboť se v blízkém dosahu nachází železniční stanice Ústí nad Labem hlavní nádraží a bezprostředně před obchodním domem také zastávka městské hromadné dopravy. K přepravě větších kusů nábytku mohou Naše;i zákazníci využít výtah, o jehož obsluze a umístění Vás bude informovat některý z Naše;ich zaměstnanců. Nejbližší bankomat České spořitelny se nachází v přízemí obchodního domu. Těšíme se na Vás v prodejně v Ústí nad Labem!

Naše prodejna

Prodejna v Ústí nad Labem se rozprostírá ve 2. patře OD Labe, a to napříč celým podlažím. Jednotlivé kusy nábytku jsou umístěny intuitivně jednak podle kategorií jako např. postele, ale také hlavně podle sérií, do nichž spadají. Pokud tedy zde naleznete svůj oblíbený kousek, můžete se pohledem snadno inspirovat, jak byste jej mohli ve svém pokoji vhodně doplnit. Prodejna prošla v průběhu září výraznou rekonstrukcí a obměnou sortimentu, díky čemuž si nyní i v Ústí můžete prohlédnout nejnovější stylový nábytek, který zde v minulosti k vidění nebyl. Rozšířila se i celková výstavní plocha, která nyní zaujímá 600 m2, což by mělo být pro zákazníky dostačující. Samozřejmostí jsou neodmyslitelné dekorace umístěné po celé prodejně v podobě sošek, obrazů a jiných ozdobných prvků, které jsou všechny dostupné k zakoupení. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na Naše;e zaměstnance, kteří se nachází v prosklené kanceláři hned vedle eskalátorů.

Náš sortiment

Po obměně sortimentu Naší prodejny v OD Labe se zde můžete těšit na moderní nábytek, jako například postele z palisandru či ratanového proutí. Nemůže samozřejmě chybět ani nejprodávanější série Mexiko, jejíž produkty zde můžete vidět v přírodním a tmavém odstínu. Další sérií je například China, Swedish Blond, Milano či Hacienda El Paso. Náš bestseller stůl Hamburg z akátového dřeva v šedém odstínu se nachází přímo v prosklené kanceláři. Kromě nábytku z masivního dřeva máme v prodejně k dispozici i oddělení s levnějším nábytkem pro praktické bydlení. Díky tomu si z Naše;í nabídky musí vybrat snad každý. A pokud jste přeci jen nenašli to, co hledáte, Naše;i zaměstnanci Vám rádi pomohou z Naší nabídky vybrat kus, který by se Vám líbil, neboť výstava zahrnuje pouze 5 % nábytku, který nabízíme. Kompletní nabídka je k dostání na Našich internetových stránkách a pro inspiraci si můžete odnést i katalog, který Vám Naši zaměstnanci rádi předají. Dřevěný nábytek z masivu v centru Ústí nemůžete vynechat!