Domů

Domů

O nás

O nás

Jsme firma, která se specializuje na prodej kvalitního masivního nábytku a nábytkových doplňků za konkurenceschopné ceny. Jsme tu zejména pro ty, kterým záleží na tom, ve kterém prostředí tráví většinu svého života. Soustředíme se na zákazníky, kteří si uvědomují důležitost nábytku a jeho roli v běžném lidském životě. Pokud už Vás nebaví kupovat levný nekvalitní nábytek a jste přesvědčeni, že se vyplatí investovat do kvality, pak jste na správném místě. V Našem sortimentu naleznete více než 3000 produktů, z nichž naprostá většina je vyrobena z pravého dřeva či jiných neméně kvalitních materiálů. Naší prioritou je spokojenost zákazníků, které pravidelně dosahujeme prodejem kvalitního zboží a individuálnímu přístupu k zákazníkům. Od začátku vyznáváme jasnou strategii, a to princip preferování kvality nad kvantitou!

Historie firmy

Na českém trhu působíme již 7 let. Původně jsme začínali jako malá severočeská firma se sídlem v Ústí nad Labem a velmi úzkým sortimentem, který však už tehdy měl styl a originalitu. Získali jsme Naše první zákazníky a postupem času se spolu s růstem firmy rozšiřoval také počet spokojených zákazníků. Následně jsme se přestěhovali do přívětivější lokality v Teplicích, přičemž prodejna v Ústí nad Labem dále pokračovala ve své činnosti. Výrazným krokem vpřed bylo navázání spolupráce s Naším současným německým partnerem v roce 2012, jehož jsme se rovněž stali oficiálním distributorem pro Českou republiku. Náš sortiment se rozšířil na více než 3000 produktů a spolu s tím následoval přechod na nový design stránek e-shopu, velmi podobný tomu, který můžete spatřit dnes. Rok 2014 byl pro Naši společnost klíčový –  rekonstruovali jsme prodejnu v Ústí nad Labem, Naše webové stránky jsme převlékli do nového kabátu a navázali jsme spolupráci s dvěma dalšími dodavateli ze sousedního Německa, což je důvodem, proč v Našem e-shopu můžete vídat stále nové a nové produkty. Věříme, že i Vy si vyberete z Naše bohaté nabídky a přesvědčíte se o kvalitě Našich služeb.

Co nabízíme

V současnosti jsme jedním z největších prodejců masivního nábytku v České republice. Na Našich internetových stránkách, případně v některé z Našich kamenných prodejen, naleznete široký sortiment kvalitního nábytku, který je vyráběn převážně z přírodních materiálů. Jedná se například o prvotřídní nábytek z masivní borovice, palisandru, dubu nebo akátu. Rovněž Vám můžeme nabídnout i exotické materiály jako kůži, ratanové proutí či banánový list. Disponujeme kvalitní sítí dodavatelů a výrobců v Evropě, Asii a Jižní Americe. Výrazná část Našeho sortimentu je vyráběna na zakázku, díky čemuž si můžete být jisti, že nikde na světě nenajdete naprosto totožné kusy nábytku. Záruka originality se SOB Nábytkem!

Fungujeme jednak jako e-shop, kde si můžete jednotlivé kusy nábytku vybírat z pohodlí svého domova, a také jako kamenná prodejna v Teplicích a Ústí nad Labem, kde si můžete náš sortiment prohlédnout na vlastní oči.