• -800 Kč

Držák na ručníky Drown masivní z akácie

F0A00000697W
2 190 Kč Sleva 800 Kč
2 990 Kč
S DPH
Počet
Doba dodání 1-13 týdnu
Nákupy na splátky

.. DROWN

Parametry

Výška
20 cm
Šířka
86 cm
Hloubka
20 cm

DROWN

Naše nová série DROWN představuje unikátní barvy do vaší koupelny.Masivní dřevo z Akátu splňuje přírodně hnědý odstín.Říkáme tomu masivní ale přírodní styl do vaší krásné koupelny.Přizpůsobte koupelnu tohoto stylu k vašemu interiéru.
   

" Dřevo z akátu vypadá velmi přírodně. Takže nám rychle došlo jaké dřevo bychom

použili pro městskou séríí koupelnového nábytku bez zbytečných ozdůbek :-) “

     

Tento koupelnový nábytek z naší řady DROWN je vyroben z akátu. Tvary a povrchy jsou jednoduché a moderní a kontrastují s nápadným dřevem.Dřevo bylo matně lakováno, aby bylo chráněno před nečistotami a vlhkostí takže povrch dřeva je sametově hebký.Navrhli jsme úsporu místa a praktika byla pro nás důležitá, aby existovalo dostatek úložného prostoru. Proto jsme mysleli na dveře a zásuvky přesně takovým způsobem jakým vidíte na fotkách.

           

Akácie je druh exotického dřeva, které pochází z asijských tropických lesů. Akáciové dřevo se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, stárnutí a biologické degradaci. Toto přírodní dřevo nacházíme v olivově hnědé až šedohnědé barvě s jemnou texturou, která dodává dřevině krásný teplý vzhled. Díky své trvanlivosti, síle, tuhosti a odolnosti proti hmyzu, je její dřevo jako stvořené pro výrobu zahradního nábytku. Pro ošetření a dlouhodobě krásný vzhled nábytku doporučujeme natřít nábytek alespoň jednou ročně speciálním olejem.

             

Dřevo které bylo použito pro sérii DROWN je z akácie jedním z nejtvrdších a nejsilnějších dřev na světě. Je silnější než dub, ale výjimečně flexibilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Kvůli extrémní tvrdosti je velmi obtížné ho jemně opracovávat, a proto byl zřídka používán pro nábytkářský průmysl. Akáciové dřevo bylo díky své dlouhé životnosti ještě více oblíbené ve stavbě lodí, mostů a ohrad. Všude tam, kde jste se zcela museli spoléhat na stálost a trvanlivost materiálu. S rostoucí zálibou čistého a jednoduchého designu, akáciové dřevo konečně zaujalo zájem výrobců nábytku a designérů. Celodřevěný nábytek z akáciového dřeva je pestrý, elegantní, žílovaný a s impozantní dlouhověkostí patří do malé skupiny nadčasového nábytku, který nikdy nevyjde z módy.

                       

                       

Podrobnosti:

  • Masivní akácie
  • Přírodní hnědá barva
  • Exotické dřevo
  • Překrásný a moderní design

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem DROWN

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Supplier: DROWN