Knihovna z mahagonu Chesterfield

F0A00000931W
33 690 Kč
S DPH
Počet
Doba dodání 1-13 týdnu
Nákupy na splátky

.. CHESTERFIELD

Parametry

Výška
180 cm
Šířka
85 cm
Hloubka
36 cm
Váha
65 kg
Materiál
Dřevo
Povrch
Lakovaný
Druh dřeva
Mahagon
Série
Chesterfield
Barva
Hnědá
Knihovna z mahagonu Chesterfield

Chesterfield

 

Prvotřídní a nadčasový nábytek Chesterfield kombinuje klasický a moderní styl. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního masivního dřeva s názvem Mahagon. Komfortní anglický nábytek s výrazným zorem je ideální do kanceláře nebo stylově zařízeného bytu. Uznejte sami – jak parádní by bylo po příchodu z práce posadit se do maximálně pohodlného křesla se sklenkou kvalitní whisky a kubánským doutníkem? Nábytek Chesterfield je synonymem ke slovům komfort a luxus. Tyto překrásné produkty Anglického stylu byly vyrobené přímo pro vás a vaší kancelář, nebo také i obývací pokoj. Pokud chcete vybavit váš dům nebo byt luxusem tak jedině Chesterfield. Nyní v této sérii najdete také nejen Křesla nebo pohovky ale i Pracovní stoly, psací stoly, knihovny, regály, konzolové stoly, police, stoly, věšáky na kabát, skříně na víno a také příborníky.

   

Podrobnosti:

  • Vyrobeno v Evropě
  • Vysoká kvalita
  • Jedná s o zboží na zakázku
  • Díky skutečnému řemeslnému zpracování jsou možné malé odchylky v barvě, velikosti a hmotnosti

             

      

Mahagon je tropické dřevo, které patří mezi nejvíce ceněným dřevům na světě. Mahagon je samo o sobě velmi dekorativní dřevo s výjimečnými vlastnostmi. Navzdory tvarové stálosti a odolnosti je dobře opracovatelné a lze jej leštit do vysokého lesku. Mahagon se dá těžit v různých světadílech např. Kuba, Afrika, Amerika. Mahagon je používán na výrobu luxusního nábytku. Proto také má vyšší cenu a žádanost.

Zajímáte se o styl Chesterfield ? Není divu - protože tento styl nábytku je jedním z nejpopulárnějších stylů čalouněného nábytku po celém světě. Na naších stránkách najdete mnoho kusů této luxusní série. Nechte se inspirovat a objednávejte z pohodlí domova po dodání můžete relaxovat.

  

   

" KAŽDÝ KUS JE VYJÍMEČNÝ A ORIGINÁL "

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem Chesterfield

   

   

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Supplier: CHESTERFIELD