Koupelnový set Sunny

F0A00000583W
23 990 Kč
S DPH Dostupnost: 1-10 týdnů (na dotaz)
Počet
Dostupnost: 1-10 týdnů (na dotaz)
Nákupy na splátky

..

Parametry

Materiál
Dřevo + MDF
Povrch
Lakovaný
Druh dřeva
Paulovnie / MDF
Série
Sunny
Barva
Bílá

Styl venkovského domu je jako sprchová houba.Buď ho miluješ, nebo ne.Mezi tím není žádné mezitím.Každý, kdo klikne na naši malou sérii koupelnového nábytku ve stylu venkovského domu, tak může udělat.Ale pokud máte rádi tento styl, můžete si s těmito dvěma skříněmi vytvořit malou, jemnou oblíbenou mokrou místnost.Se sprchovou houbou nebo bez ní. Naše série koupelnového nábytku SUNNY je malé, jemné řešení pro vaši malou, jemnou oblíbenou koupelnu. Oh, můžeme to dokonce říci tady?Ale je to fakt.A bez ohledu na to, zda jde o malou koupelnu nebo pro toaletu pro hosty - měli jsme tu představu o trochu menší a lehčí sérii koupelnového nábytku.Navíc jsme se tentokrát vědomě rozhodli proti zcela masivní variantě, ale místo toho jsme pracovali s komponenty MDF.Proč?Protože jsme chtěli čelit ne tak filigránskému stylu venkovského domu se skutečnou lehkostí.Odtud dřevo Paulownia. A vzdušné dveře.Ano, tak jsme si to mysleli.A teď je to tady - řada koupelnového nábytku SUNNY.

Paulownia je zřídka nabízena k prodeji ve Spojených státech, i když se ve skutečnosti pěstuje na plantážích a exportuje se do Japonska, kde je poptávka po dřevu mnohem vyšší.Ceny u domácích druhů jsou pravděpodobně vysoké. Paulownia byla pojmenována po královně Anně Pavlovně z Ruska (1795-1865) a někdy se nazývá královská palownia nebo princezna.

Vzhledem ke své přímé zrnitosti a nízké hmotnosti je Paulownia velmi snadno zpracovatelná. Uvádí se, že je odolný, pokud jde o odolnost proti rozkladu, se slušnými povětrnostními vlastnostmi,Zrno je obecně rovné, s hrubou, nerovnou texturou.Velmi velké póry dávají Paulownia pruhovaný, porézní vzhled. MDF desky jsou středně husté dřevovláknité desky, vyráběné z dřevěných vláken lepených pryskyřicí za vysokého tlaku a teploty. MDF desky jsou nenosné desky určené pro použití v suchém prostředí. Charakteristický je jejich velmi jemný povrch. MDF desky jsou výborné pro další povrchové úpravy jako laminování, dýhování nebo lakování. MDF desky jsou používány při zhotovování interiérů a nábytku, nenosných stavebních prvků a příček či jako obalový materiál.

Detail produktu:

- Dřevina paulovnie+MDF

- MDF přidáno z důvodu, aby nedocházelo k praskání dřeva

Set obsahuje:

1x skříňku pod umyvadlem

1x vysokou skříňku

1x nástěnnou skříňku

1x skříňku do koupelny

1x zrcadlo

Mohlo by vás také zajímat

20 dalších produktů ve stejné kategorii: