• -2 000 Kč

Masivní skříňka Drown do koupelny z akácie

F0A00000693W
6 290 Kč Sleva 2 000 Kč
8 290 Kč
S DPH
Počet
Doba dodání 1-13 týdnu
Nákupy na splátky

.. DROWN

Parametry

Výška
80 cm
Šířka
42 cm
Hloubka
30 cm
Váha
22 kg
Materiál
Dřevo
Povrch
Lakovaný
Druh dřeva
Akácie
Barva
Hnědá

DROWN

Naše nová série DROWN představuje unikátní barvy do vaší koupelny.Masivní dřevo z Akátu splňuje přírodně hnědý odstín.Říkáme tomu masivní ale přírodní styl do vaší krásné koupelny.Přizpůsobte koupelnu tohoto stylu k vašemu interiéru.
   

" Dřevo z akátu vypadá velmi přírodně. Takže nám rychle došlo jaké dřevo bychom

použili pro městskou séríí koupelnového nábytku bez zbytečných ozdůbek :-) “

     

Tento koupelnový nábytek z naší řady DROWN je vyroben z akátu. Tvary a povrchy jsou jednoduché a moderní a kontrastují s nápadným dřevem.Dřevo bylo matně lakováno, aby bylo chráněno před nečistotami a vlhkostí takže povrch dřeva je sametově hebký.Navrhli jsme úsporu místa a praktika byla pro nás důležitá, aby existovalo dostatek úložného prostoru. Proto jsme mysleli na dveře a zásuvky přesně takovým způsobem jakým vidíte na fotkách.

           

Akácie je druh exotického dřeva, které pochází z asijských tropických lesů. Akáciové dřevo se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, stárnutí a biologické degradaci. Toto přírodní dřevo nacházíme v olivově hnědé až šedohnědé barvě s jemnou texturou, která dodává dřevině krásný teplý vzhled. Díky své trvanlivosti, síle, tuhosti a odolnosti proti hmyzu, je její dřevo jako stvořené pro výrobu zahradního nábytku. Pro ošetření a dlouhodobě krásný vzhled nábytku doporučujeme natřít nábytek alespoň jednou ročně speciálním olejem.

             

Dřevo které bylo použito pro sérii DROWN je z akácie jedním z nejtvrdších a nejsilnějších dřev na světě. Je silnější než dub, ale výjimečně flexibilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Kvůli extrémní tvrdosti je velmi obtížné ho jemně opracovávat, a proto byl zřídka používán pro nábytkářský průmysl. Akáciové dřevo bylo díky své dlouhé životnosti ještě více oblíbené ve stavbě lodí, mostů a ohrad. Všude tam, kde jste se zcela museli spoléhat na stálost a trvanlivost materiálu. S rostoucí zálibou čistého a jednoduchého designu, akáciové dřevo konečně zaujalo zájem výrobců nábytku a designérů. Celodřevěný nábytek z akáciového dřeva je pestrý, elegantní, žílovaný a s impozantní dlouhověkostí patří do malé skupiny nadčasového nábytku, který nikdy nevyjde z módy.

                       

                       

Podrobnosti:

  • Masivní akácie
  • Přírodní hnědá barva
  • Exotické dřevo
  • Překrásný a moderní design

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem DROWN

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Supplier: DROWN