• -1 700 Kč

Lavice z masivu 154x35 CORONA

MEX-089WAX
2 490 Kč Sleva 1 700 Kč
4 190 Kč
S DPH
Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
46 cm
Šířka
154 cm
Hloubka
35 cm
Váha
15 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Medová
Lavice z masivu 120x35 CORONA

CORONA

     

Naše série CORONA představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Pokud se vám líbí originální venkovský styl, pak by ve vaší domácnosti, na chalupě či chatě neměla chybět ani tato krásná dřevěná lavice. Lavice 150 Corona v provedení masiv borovice jednoduše doplní interiér zařízený nábytkem v rustikálním stylu. Masivní lavici lze umístit samostatně do chodby k přezouvání obuvi, či k odpočinku po práci. Dvě masivní lavice Corona pak postavíte i k jídelnímu stolu Corona, pohodové posezení u dobrého jídla tak budete mít zajištěno. Šikovnou a pevnou lavici využijete snad v každém interiéru, není nad hezké a kvalitní posezení. Zařiďte si nábytkem Corona celou domácnost a užívejte si pohodovou a rodinnou atmosféru poctivého venkova.
   
Vlastnosti produktu masivní lavice z borovice CORONA:

Šířka: 154 cm
Výška: 46 cm
Hloubka: 35 cm
Materiál: Masivní borovice
Povrch: Voskovaný
Hmotnost: 15 kg
Barva: Medová
Počet dveří: /
otevřené předměty: /
  

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

   

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   

   

     

   

12 ks

20 dalších produktů ve stejné kategorii: