Malovaná masivní skříň z manga Patena

F0A00001103W
24 949 Kč
S DPH
Počet
Doba dodání 1-13 týdnu
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
190 cm
Šířka
95 cm
Hloubka
47 cm
Váha
85 kg
Materiál
Dřevo
Povrch
Voskovaný
Druh dřeva
Mango
Série
Patena
Barva
Přírodní
Počet balení
1x Karton - 195x103x53
Malovaná masivní skříň z manga Patena

Nábytek z této série je stylový, elegantní, praktický a nenáročný na péči a údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitního mangového dřeva, které dodává nábytku kouzlo a šarm, neboť je velmi těžké a tvrdé. Nábytek je vyveden ve velmi světlém přirozeném odstínu, díky němuž budete mít pocit, že jste na pustém exotickém ostrově, obklopeni voňavými a mohutnými stromy, podobně jako Tom Hanks ve filmu Trosečník.  Povrch je pro lepší údržbu voskovaný a doplněn o lehké rustikální prvky.

Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů. Mangovník je stálezelený exotický strom, který se pěstuje nejen pro lahodné plody, ale pro dřevo. Skříň z mangového dřeva je totiž neobyčejně tvrdá, odolná i vůči vlhkosti, a zároveň vzhledově atraktivní. Dřevěné skříně  ze série Patena zpestří každý z Vaších všedních i nevšedních dnů. 

Detail produktů:
- 2 police
- Každý kus je unikát - mohou vzniknout odchylky v rozměrech a barevném provedení
- Ručně opracované a malované
- Váha 70 kg!
- Dodáváme vcelku
- Jedná se o zboží, které je vyráběno na zakázku. Na dotaz Vám sdělíme orientační dodací lhůtu, která se však může v průběhu měnit.

20 dalších produktů ve stejné kategorii: