• -4 800 Kč

Masivní psací stůl 140×48 CORONA

16334B
6 190 Kč Sleva 4 800 Kč
10 990 Kč
S DPH
28. 08. 2021
Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
76 cm
Šířka
140 cm
Hloubka
48 cm
Váha
38 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Bílá
Psací stůl CORONA bílý vosk 16334B 5 malých zásuvek, 1 dvířka

CORONA

Naše série Corona představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Ať už máte duši umělce nebo jen občas něco naťukáte do notebooku, každý váš počin si zaslouží podporu luxusního stolu. Psací stůl CORONA v provedení masiv borovice vám bude naprosto vyhovovat a zaujme jak potencionální klienty, tak milovníky starožitného nábytku. Bílý nábytek preferují především romaticky založené ženy, ale robustní vzhled tohoto stolu zaujme i nejednoho muže.
Psací stůl nabízí hned pět zásuvek i prostor opatřený dvířky, vše je navíc zdobeno černým kováním. Psací stůl působí jako ten, za kterým seděly dříve důležité osoby jako vedoucí pracovníci, úředníci a učitelé, dýchne tak na vás atmosféru starých dobrých časů. Masivní stůl se nemusíte bát postavit jak do kanceláře či pracovny, tak do vaší ložnice, v sestavě CORONA totiž naleznete vhodné kousky do obou prostorů, záleží tedy jen na vás, kde váš stůl zaujme výhodnější pozici. Ať už si totiž rádi malujete a čtete básně nebo podepisujete důležité smlouvy, za pořádným psacím stolem získáte ten správný bohémský vzhled i respekt zaměstnanců.
      
 Vlastnosti produktu masivní psací stůl CORONA:

Šířka: 140 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: Masivní borovice
Povrch: Voskovaný
Hmotnost: 38 kg
Barva: Bílá
Počet dveří: /
otevřené předměty: /

   

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   

   

96 ks
2021-08-28

20 dalších produktů ve stejné kategorii: