Masivní designová nástěnná skříňka Claudia z mangového dřeva

F0A00000680W
2 190 Kč
S DPH
Počet
Doba dodání 1-13 týdnu
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
30 cm
Šířka
30 cm
Hloubka
35 cm
Váha
7 kg
Materiál
Dřevo

"Claudia je opravdu něco velmi zvláštního." Ten modrý tisk. Aplikováno ručně. Opravdu. Možná to vždy říkáme. Bylo by hezké, kdybychom nebyli za našimi výrobky ... ale touto řadou je to jedinečné. No, ano - už jsem to řekl ... je to opravdu, opravdu, opravdu jedinečné :) “

Náš koupelnový nábytek série CLAUDIA je vyroben z MANGOVÉHO DŘEVA. Rustikální povrchy jsou vybíleny a poté kompletně natřeny. Čela na skříních jsou láskyplně ručně a pečlivě potištěna sítotiskem. Tento typ dekorace nábytku je trendem, který zde vítáme a zároveň jsme ho šťastně implementovali. Dveře a zásuvky skříňky se zavírají tak jemně jako dekorace. V naší sérii koupelnového nábytku CLAUDIA jsme se rozhodli pro systémy softclose. Zásuvky jsou také vybaveny kovovou zásuvkou. Náš středomořský koupelnový nábytek stojí na bílých dřevěných nohách a je vybaven úchytkami z bílého dřeva ze dřeva.

CLAUDIA je ideální pro malé koupelny, protože police této řady koupelnového nábytku jsou malé. Otevřené kostky, kostky s dveřmi a otevřenou rohovou polici. Tento systém prvků umožňuje CLAUDIA přizpůsobit se velmi individuálně různým místním podmínkám. Kromě toho mnoho malých prvků nabízí spoustu úložného prostoru a příležitosti k umístění malé dekorace a osobního prostoru sem a tam. Říkáme: Vítejte v středomořské toalety. V županu - a dále s mallorskou hudbou. Protože tak funguje motivační ranní rituál!

Podrobnosti:

  • Dveře s měkkým uzávěrem
  • Otevření dveří vlevo nebo vpravo - odpružení vzadu je k dispozici pro obě varianty 

20 dalších produktů ve stejné kategorii: