Masivní jídelní stůl 178×92 CORONA bílý vosk

16110B
5 890 Kč
S DPH
Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
76 cm
Šířka
178 cm
Hloubka
92 cm
Váha
29 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Bílá - medová

CORONA

 

   

I obyčejná snídaně bude vypadat naprosto perfektně, pokud bude servírována na krásném stole. Jídelní stůl 178x92 CORONA v provedení masiv borovice, voskovaná v bílém odstínu, s horní deskou voskovanou v medovém odstínu, bude skvělou volbou jak pro rodinné oslavy, tak klidné snídaně o samotě. Tmavá deska stolu dá vyniknout servírovaným pokrmům a vy ihned dostanete chuť ochutnávat. U robustního stolu se usadíte s celou rodinou i vzácnými přáteli. Stůl vypadá nejlépe obklopen bílými židlemi CORONA, jejich počet a výběr je zcela na vás. Bílý jídelní stůl CORONA je součástí bílé rustikální sestavy Corona, vaše jídelna tak bude mít, díky tomuto krásnému nábytku, vždy dokonalou atmosféru. Bílé kuchyně vybavené nábytkem v provedení masiv borovice jsou totiž stále trendy a u zákazníků velice oblíbené. Jídelní stůl bude kouskem nábytku, který bude svědkem rodinných sešlostí, veselých oslav, bujarého hodování, ale i vášnivých diskuzí a psaní domácích úkolů, vyberte si tedy kvalitní a krásný kousek.

Židle nejsou součástí balení

Vlastnosti produktu masivní jídelní stůl CORONA:

Šířka: 178 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 92 cm
Materiál: Masivní borovice
Povrch: Voskovaný
Hmotnost: 29 kg
Barva: Bílá / Medová
Počet dveří: /
otevřené předměty: /

   

    

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

   

    

    

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   

5 ks

20 dalších produktů ve stejné kategorii: