• -4 300 Kč

Masivní příborník 3 CORONA

1639
6 190 Kč Sleva 4 300 Kč
10 490 Kč
S DPH


Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
84 cm
Šířka
132 cm
Hloubka
44 cm
Váha
39 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Medová
Komoda CORONA vosk 1639 3 malé zásuvky, 3 dvířka, 1 police  masiv borovice voskovaná

CORONANaše série Corona představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Pokud jste takový nezdědili, nezoufejte a podívejte se na tento kousek z krásné a opravdu kvalitní sestavy Corona.  Komoda CORONA z masivu borovice v kouzelném medovém odstínu vás přenese v myšlenkách na starý a poctivý venkov. Komoda je voskována, tím pádem ještě lépe vynikne její barevný odstín. Vytvořte si jedinečný rustikální prostor ve vaší jídelně, v obývacím pokoji či ložnici, komoda najde své využití téměř všude. Díky dvěma malým a dvěma velkým zásuvkám schová všechny důležité i drobnější věci. Komoda s ozdobnými kovovými úchytkami zaujme každou návštěvu, vyhraďte jí tedy čestné místo ve vašem pokoji a postavte na ni rodinné fotografie, vázu či úlovky z cest, stane se tak srdcem vašeho domova.
  
Vlastnosti produktu masivní příborník CORONA:


Šířka:132 cm
Výška:84 cm
Hloubka:44 cm
Materiál:Masivní borovice
Povrch:Voskovaný
Hmotnost:39 kg
Barva:Medová
Počet dveří:/
otevřené předměty:/

    

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   

   

200 ks

20 dalších produktů ve stejné kategorii: