• -2 100 Kč

Masivní noční stolek bílý CORONA

16345B
2 690 Kč Sleva 2 100 Kč
4 790 Kč
S DPH
Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
67 cm
Šířka
53 cm
Hloubka
38 cm
Váha
12 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Medová

CORONA

Naše série Corona představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Kvalitní lůžko je základem pro plnohodnotný odpočinek. Pokud vám padlo do oka lůžko či dvoulůžko ze sestavy Corona, zajisté vás potěší možnost toto pevné lůžko opatřit i praktickým nočním stolkem. Noční stolek CORONA v provedení masiv borovice bude vedle lůžka vypadat skvěle. Krásný noční stolek voskovaný v medovém odstínu obsahuje jednu zásuvku a dvířka, za kterými se nachází prostor pro uložení knih i nejrůznějších drobností. Robustní stolek je zdoben výrazným černým kováním. Noční stolek má možnost montáže pantů na levou i pravou stranu, takže vám bude plně vyhovovat, ať už ležíte na pravé či levé straně lůžka. Kvalitní a precizně zpracovaná sestava Corona bude ozdobou vaší ložnice, noční stolek vám pak bude po ruce jak před usnutím, tak po probuzení.
  
Vlastnosti produktu masivní noční stolek CORONA:

Šířka: 53 cm
Výška: 67 cm
Hloubka: 38 cm
Materiál: Masivní borovice
Povrch: Voskovaný
Hmotnost: 21 kg
Barva: Medová
Počet dveří: /
otevřené předměty: /

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

98 ks

20 dalších produktů ve stejné kategorii: