• -1 400 Kč

Nástěnná police z borovice masivní CORONA

16492
1 990 Kč Sleva 1 400 Kč
3 390 Kč
S DPH
Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
30 cm
Šířka
120 cm
Hloubka
21 cm
Váha
8 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Medová

CORONA

Naše série CORONA představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Nástěnná police Corona je součástí sestavy Corona, bude tedy vyhovovat především těm, kteří podlehli kouzlu tohoto krásného masivního nábytku. Nástěnná police tak může být součástí jednoduše sestavené obývací stěny, bude zdobit zeď ve vaší jídelně, oživí stěnu ve vaší ložnici a se stane praktickou součástí vaší pracovny. Všude tam, kde je nábytek ze sestavy Corona, má i tato police své místo. Police je šikovně rozdělena na tři části, do kterých vyskládáte jak knihy, tak CD či nejrůznější dekorace. V obývacím pokoji do police uložíte suvenýry, knihy i DVD, v jídelně nejrůznější ozdobnou keramiku či hrnečky a v ložnici vytvoříte příjemnou atmosféru pomocí fotografií a dekoračních předmětů, v pracovně na polici pak vystavíte důležitá ocenění. Nástěnná police v krásném medovém odstínu, s jednoduše tvarovaným spodním dílem, udělá dobrou službu v každém interiéru, nechte ji posloužit i vám.

   

Vlastnosti produktu nástěnná police z borovice CORONA:

Šířka: 120 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 21 cm
Materiál: Masivní borovice
Povrch: Voskovaný
Hmotnost: 8 kg
Barva: Medová
Počet dveří: /
otevřené předměty: /
  

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   96 ks

20 dalších produktů ve stejné kategorii: