Masivní dvoulůžko 140x200 CORONA

163624
6 890 Kč
S DPH Obvyklá doba dodání 2 - 13 týdnů
Počet
NENÍ SKLADEM
Nákupy na splátky

.. CORONA MEDOVÁ

Parametry

Výška
110 cm
Šířka
140 cm
Hloubka
200 cm
Váha
31 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Medová

CORONA

Naše série Corona představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Dokonale zařízená ložnice začíná výběrem správného lůžka.
Dvoulůžko CORONA v rozměru 140x200 v provedení masiv borovice bude vyhovovat jak romantickým ženám, tak praktickým mužům. Masivní jednolůžko je voskováno v krásném medovém odstínu a jeho klasický tvar s vysokým čelem zaujme na první pohled. Pevné lůžko lze umístit jak do moderně zařízeného bytu, tak na chalupu či chatu.
Jednolůžko postavíte do ložnice zařízené nábytkem ze sestavy Corona v jedinečném rustikálním stylu, se kterým vytvoří dokonalou souhru, ovšem lze je umístit i do pokoje zařízeného v moderním industriálním stylu. Nechte do vašeho jedinečného bydlení proniknout krásný nábytek s dokonalou kresbou dřeva a vychutnejte si maximální pohodlí na pevném lůžku. Nikdy se totiž nevyplatí podceňovat výběr vhodné postele, perfektně odpočatí budete daleko veselejší a plní energie.
  
Vlastnosti produktu masivní postel CORONA:

Šířka: 140 cm
Výška: 110 cm
Hloubka: 200 cm
Materiál: Masivní borovice
Povrch: Voskovaný
Hmotnost: 31 kg
Barva: Medová
Počet dveří: /
otevřené předměty: /
  

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   

   

Sob nábytek

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Supplier: CORONA MEDOVÁ