Masivní skříň 5 dveřová CORONA

162819
28 990 Kč
S DPH


Počet
Skladem
Nákupy na splátky

..

Parametry

Výška
205 cm
Šířka
242 cm
Hloubka
56 cm
Váha
136 kg
Materiál
Masivní borovice
Povrch
Voskovaný
Barva
Medová

CORONANaše série Corona představuje unikátní barvy do vašeho domu. Borové dřevo splňuje medový odstín.
Dokonalá skříň v rustikálním stylu nalezne své stálé místo i ve vaší domácnosti, skvěle se však bude vyjímat i na chalupě či chatě. Skříň 3dveřová CORONA v provedení masiv borovice je velice prostorná a obsahuje šatní tyč i polici na doplňky. Skříň je voskována v krásném medovém odstínu a zdobí ji černé kovové detaily, ozdobné úchytky a panty. Pětidveřová skříň poslouží jak v ložnici, tak v šatně, na kabáty a bundy je totiž naprosto ideální. Nábytkem Corona vybavíte celou domácnost a jednoduše jí tak dáte atmosféru poctivého venkovského stavení, masivní nábytek bude navíc v interiéru vypadat vždy velice luxusně. Zabydlete ve vaší domácnosti tuto pětidveřovou skříň a ukládejte věci stylově. Ke skříni doporučujeme postavit truhlu Corona, originálně zařízený prostor pak bude středem pozornosti všech příchozích.
  
Vlastnosti produktu masivní skřín CORONA:


Šířka:242 cm
Výška:205 cm
Hloubka:56 cm
Materiál:Masivní borovice
Povrch:Voskovaný
Hmotnost:91 kg
Barva:Medová
Počet dveří:/
otevřené předměty:/

    

Náš nábytek řady Corona je vyroben z borovice .Velmi přirozená a nepravidelná struktura borovicového dřeva ideálně odpovídá archaickému charakteru a spolu s medovou barvou vytváří hezký a harmonický kontrast k teplému tónu dřeva z borovice a navzdory tomu vytváří kouzelnou atmosféru.

Nábytek z borovice sedne krásně k interiéru. Každý kus tohoto stylu je jedinečný, odolný a pevný. Náš dodavatel se stará o výjimečné kusy které jen tak nikdo nemá a vy budete jeden z mála který ho bude mít doma, a doplní váš domov krásou. Vy tak získáte nábytek který vypadá fantasticky. Sérii Corona lze navíc kombinovat s dalšími řadami nábytku.

      

KAŽDÝ Z TĚCHTO KUSŮ JE VÝJMEČNÝ A JE TO ORIGINAL 

pokud se vám toto zboží líbí tak se můžete podívat i na další výrobky této série s názvem CORONA

   

   

20 ks

20 dalších produktů ve stejné kategorii: