Nástěnný věšák z masivního manga Frigatta
search
  • Nástěnný věšák z masivního manga Frigatta
  • Nástěnný věšák z masivního manga Frigatta
  • Nástěnný věšák z masivního manga Frigatta
  • Nástěnný věšák z masivního manga Frigatta

Nástěnný věšák z masivního manga Frigatta

F02563-01S
4 390 Kč
S DPH Obvyklá doba dodání 2 - 13 týdnů
Počet
Obvyklá doba dodání 2 - 13 týdnů
Nákupy na splátky

Parametry

Výška
110 cm
Šířka
35 cm
Hloubka
7 cm
Materiál
Dřevo
Druh dřeva
Mango
Povrch
Lakovaný
Barva
Přírodní

Naše série FRIGATTA vás překvapí a můžete vybavit váš interiér starožitnou exotikou na všechny strany.Tento trendy nábytek je totiž vyroben z exotického mangového dřeva,přičemž kombinace bílé a černé barvy dodává sérii výjimečný design. Každý jednotlivý kousek nábytku FRIGATTA je originální a nikde jinde ve světě nenajdete dva naprosto totožné kusy.Lehce extravagantní styl ocení jak starší uživatelé,tak i mladší mezi kterými je vintage styl čím dál více oblíbený.

Na posledním z obrázku lze vidět celý náš set FRIGATTA který je jedinečný a dá se sehnat jenom u nás jako zakázková výroba. Série FRIGATTA se zpracováva ručně a to je důvod proč je tato série jedinečná není nic lepšího než-li doplnit svůj domov ručně vyrobeným nábytkem na zakázku který putuje přes několik státu aby se dostal k vám a rozzářil váš domov.

Exotická série FRIGATTA dokáže oživit váš domov.Masivní nábytek z mangového dřeva je symbolem originality a je vhodná pro opravdové fajnšmekry nábytku. Mangové dřevo je poměrně světlé v přírodním hnědém tónu. Ve většině případech je mangový nábytek lakovaný nebo voskovaný v tomto případě lakovaný do bíle barvy, pro ochranu a udržování struktury dřeva. Mangový nábytek je tvrdý a houževnatý. Mangové stromy dorůstají až do výšky 45 metrů.Mangovník je stále zelený exotický strom který se pěstuje nejen pro lahodné plody,ale i pro dřevo.Mangové dřevo je totiž neobyčejně tvrdé odolné i vůči vlhkosti,a zároveň vzhledově atraktivní,což z něho činí ideální surovinu na výrobu nábytku.

Sob nábytek

20 dalších produktů ve stejné kategorii: